Останні відгуки

  • Дуже противнк сьавлення офіціантів, неповага та зневага до відвідувачів.
    більше 8 років тому
  • Дуже часто буваємо тут) кааоке не найкраще але найкраще з тиж що є ) ціни високіДоповнено більше 7 років томуВі...
    більше 8 років тому
  • Чудове місце,яке люди чомусь недооцінюють і думають,що воно для наркоманів. Насправді все не так,були там з друзями на день студента і залишились дуже задоволені атмосферою клубу!
    більше 8 років тому
  • реально найкрутіший боулінг у Львові, доріжки рівні, кухня смачна, і безліч додаткових цікавинок;)
    більше 8 років тому
  • дуже крутий заклад!!дуже смачно і весело!цікавий вибір коктейлів і дуже смачна кухня!
    більше 8 років тому
  • Незнаю львівян які б не були знайомі з цією фірмою.  Завжди якісна продукція. Рекомендую.
    більше 8 років тому
  • Дуже хороша різдвяна комедія) класні веселі актори і легкий сюжет) все що потрібно зимовим вечором)Доповнено більше 7 років томуатмоферний фільм)
    більше 8 років тому
  • Брутальний сюжет, задумка не для мене) оцінити не можу бо не сподобалось) аде кожному своє
    більше 8 років тому
  • Загалом приємні спогади і враження про заклад. Цікава кухня, привітний персонал. Щоправда ціни на страви і алкоголь дещо завищені. Але для веселої компанії - місце те що треба!)
    більше 8 років тому